Anneaux Intra Corneens Intacs

2 clinique(s) offrant Anneaux Intra-Cornéens INTACS traitement en 4 pays
Anneaux Intra Corneens Intacs
11 autres traitements
İsha ne turqi per ta ber kete operacion dhe u ndava shume e kenaqur, hospitaliteti,pritja dhe akomodimi ishte ne suaza tejet profesionale. Gjithashtu kishim interesim shume te madh prej stafit na mernin gjdo dit ne telefon dhe interesimi ishte mbi nivel. Nuk di qte them pos te ju falemderoj ketij sherbimi. Ne aspektin shendetesor tashme syt me shohin shume me kjart se kurr ma heret.
May 2015
Bizi çox yaxşı garşıladılar. çok yüksek şekilde xizmet etdiler. çox razıyıq. Ameliyat aparılana kimi ve sonrada çox yaxşı diqqat edirler. her bir şeyden razıyıq. ister hekimler isterse de başqa personeller çox yaxşı diqqat edirler. her zaman her dagiga bizleri diggetle saxlaması ve ameliyyat zamanı bizimle birge olması şaxsen Romoy personeline çox teşekkürümüzü bildiririk. her zaman bizi aradılar, yoxladılar, bize dostane olduklarından qendilerine teşekkür edirik.
September 2014
Voir tous les témoignages
10 autres traitements
ROMOY Healthcare - Unité d'Ophtalmologie Vérifié

La Clinique des yeux ROMOY pratique des opérations oculaires variées incluant la chirurgie réfractive, la cataracte, les glaucomes, l’oculoplastie, le département de la greffe de la rétine avec les technologies les plus avancées.